KONST / Litografier / Serigrafi 8761103
nr 876 1103
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Serigrafi, Victor Vasarely (1906-1997), "Blomsterflicka 2" signerad 110/275, motivet: 71x46
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 17 februari 2014
kl 18:04:43
2.600 kr
2.800 kr
17 feb
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely